25.02.2026

Impressum

Kontakt

Pratite nas na društvenim mrežama

Veliki uspjeh metkovskih osnovnoškolaca: Učenici OŠ Stjepana Radića osvojili 2. mjesto na Hajdukovom natječaju “Budi čovik”

22:44, 25. veljače 2026.

22:44, 25. veljače 2026

Metkovski osnovnoškolci ostvarili su sjajan uspjeh na kreativnom natječaju u sklopu hvalevrijedne kampanje “Budi čovik”, koju organizira HNK Hajduk Split.

Učenici 3.c razreda Osnovne škole Stjepana Radića iz Metkovića, pod vodstvom svoje učiteljice, svojim su video uratkom oduševili žiri i osvojili fenomenalno drugo mjesto u iznimno jakoj konkurenciji od čak 43 prijavljene škole iz cijele Dalmacije i šire.

Ovim se povodom oglasilo i Društvo prijatelja Hajduka (DPH) Metković, koje je putem svojih društvenih mreža uputilo iskrene čestitke nagrađenim učenicima i njihovoj učiteljici na ovom velikom postignuću.

Uz učenike OŠ Stjepana Radića, iz DPH Metković posebnu su zahvalu uputili i učenicima Osnovne škole Don Mihovila Pavlinovića Metković, koji su na istom natječaju također sudjelovali sa svojim videom.

“I jednima i drugima zahvaljujemo na promociji našeg grada i istinskih vrijednosti”, poručili su iz DPH Metković, naglasivši važnost sudjelovanja mladih u ovakvim projektima koji promiču zajedništvo, sportski duh i humanost.

Završnica ove kampanje i svečana dodjela nagrada održane su na stadionu Poljud, a kako je to izgledalo i tko je sve prisustvovao, možete pogledati u opsežnoj fotogaleriji na službenim stranicama kluba: Fotogalerija – HNK Hajduk Split.

Nino Erceg