25.04.2025

Impressum

Kontakt

Pratite nas na društvenim mrežama

U petak otvorenje izložbe ”Tršćaci su naš dom: Stradanja flore i faune u požarima’

08:50, 28. veljače 2025.

08:50, 28. veljače 2025

Multimedijska izložba ‘Tršćaci su naš dom: Stradanja flore i faune u požarima’ naziv je izložbe koju zajednički organiziraju Udruga mladih Kolektiv, Ornitološko društvo ‘Brkata sjenica’ i Udruga Biom.

Otvorenje izložbe je u bivšim prostorijama Gradske knjižnice (Ulica Ante Starčevića 5) u petak, 28. veljače s početkom u 19:30. Izložba istražuje posljedice požara u tršćacima i njihovu važnost za ekosustav.

„Pridružite nam se i otkrijte radove Bariše Ilića, koji će nas kroz fotografije i videa provesti kroz stanje tršćaka, uspoređujući opožarene i neopožarene površine. Izložba traje dva tjedna, a svi ste dobrodošli da zajedno osvijestimo važnost tršćaka u našem kraju i razmijenimo ideje o očuvanju našeg okoliša“, poručili su organizatori iz Udruge mladih Kolektiv.