
S ponosom objavljujemo da su naši mladi rukometaši RK Metković-Zalmo U15 izborili plasman u polufinale državnog prvenstva nakon dva uzbudljiva i uvjerljiva trijumfa!
Sjajne pobjede u osmini i četvrtfinalu
U osmini finala, naši momci su dominantno svladali RK Dugopolje rezultatom 24:16. Sjajnom igrom istaknuo se Kristijan Kozina, koji je proglašen igračem utakmice.
U četvrtfinalu su se suočili s izuzetno jakim protivnikom, RK Zadar 1954, te u dramatičnoj završnici izvojevali pobjedu rezultatom 22:21. Ključnu ulogu odigrao je Jure Romić, koji je zasluženo ponio titulu igrača utakmice.
Polufinale na horizontu
Polufinalna utakmica protiv RK Kozala na rasporedu je 19. lipnja u 9:30 sati. Ovaj važan susret moći ćete pratiti uživo na Sportskoj televiziji. 📺 Pozivamo sve navijače da podrže naše mlade rukometaše u borbi za finale!
Navijajmo zajedno!
RK Metković-Zalmo U15 pokazuje iznimnu snagu, timski duh i talent na putu prema vrhu. Svi zajedno, bodrimo ih da nastave s odličnim nastupima i ostvare svoje snove na državnom prvenstvu! 🔴⚪
#HajmoMetković #Rukomet #U15