Četvrtak, 11 Srpanj 2019 14:17

Kandidacijske liste za izbor članova vijeća mjesnih odbora

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA CENTAR METKOVIĆ

Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
Nositelj liste: IVICA JAKIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.IVICA JAKIĆ,Hrvat,Metković,Orašina 14,rođ.17.11.1968.,OIB:93626440097,M
2.NIKICA ILIĆ,Hrvat,Metković,Ulica Paška Baburice 2,rođ.6.2.1992.,OIB:77506338680,M
3.STJEPAN VIDOVIĆ,Hrvat,Metković,Ulica Petra Krešimira IV 55,rođ.30.10.1992.,
OIB:91455377432,M
4.IVKA VUKŠA,Hrvatica,Metković,Ulica Paška Baburice 15,rođ.9.1.1994.,OIB:
77232397589,Ž
5.IVAN PAVLOVIĆ,Hrvat,Metković,Ante Starčevića 1,rođ.9.3.1994.,OIB:30827064945,M

Hrvatska seljačka stranka – HSS
Nositelj liste: RENATO VUČKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.RENATO VUČKOVIĆ,Hrvat,Metković,Ive Lole Ribara 6,rođ.24.9.1973.,OIB:
93428718724,M
2.DAVID BULJUBAŠIĆ,Hrvat,Metković,Dubrovačka 82,rođ.3.2.1987.,OIB:30756109902,M
3.TONĆI JERKOVIĆ,Hrvat,Metković,Oca Ante Gabrića 34,rođ.19.12.1954.,OIB:
81250398942,M
4.ANTE VERAJA,Hrvat,Metković,Petra Krešimira IV 113,rođ.12.12.1958.,OIB:
23823756311,M
5.ŽELJKO MORDŽIN,Hrvat,Metković,Lovački put 17,rođ.24.8.1961.,OIB:09231748634,M

Most nezavisnih lista – MOST
Nositelj liste: DENIS ŽDERIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.DENIS ŽDERIĆ,Hrvat,Metković,Dubrovačka 42,rođ.24.2.1972.,OIB:48705049551,M
2.VEDRANA VRNOGA,Hrvatica,Metković,Tina Ujevića 5,rođ.6.5.1983.,OIB:
13809971832,Ž
3.TATJANA MATIĆ,Hrvatica,Metković,Mobine 32,rođ.18.10.1992.,OIB:43142804280,Ž
4.HRVOJE MAJČICA,Hrvat,Metković,Jeovci 21,rođ.28.8.1991.,OIB:62306758028,M
5.MATO HAJNY,Hrvat,Metković,Put Kaštela 5,rođ.15.3.1980.,OIB:72030253011,M

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA SVETI NIKOLA METKOVIĆ

Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
Nositelj liste: IVICA MUSULIN

Kandidatkinje/kandidati:
1.IVICA MUSULIN,Hrvat,Metković,Neretvanskih gusara 49,rođ.16.6.1955.,OIB:
42496333318,M
2.PETAR BEBIĆ,Hrvat,Metković,Zagrebačka 54/1,rođ.17.9.1984.,OIB:09987987818,M
3.IVICA ANTUNOVIĆ,Hrvat,Metković,Industrijska 2/3,rođ.1.2.1969.,OIB:35177998713,M
4.VALERIJA MARGETA,Hrvatica,Metković,Zagrebačka 18,rođ.3.11.1961.,OIB:
95099005821,Ž
5.ROBERT BEBIĆ,Hrvat,Metković,Matije Gupca 11,rođ.14.12.1970.,OIB:94810386909,M

Hrvatska seljačka stranka – HSS
Nositeljica liste: JULIJA PAVLOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.JULIJA PAVLOVIĆ,Hrvatica,Metković,Kneza Trpimira 25,rođ.23.4.1969.,OIB:
21481727916,Ž
2.JOZO RASTOČIĆ,Hrvat,Metković,Neretvanskih gusara 44/7,rođ.2.7.1959.,OIB:
75919783626,M
3.MATKO ĆELIĆ,Hrvat,Metković,Ulica Zrinjskih i Frankopana 127,rođ.25.5.1973.,OIB:
30563160763,M
4.VESELA VIŠTICA,Hrvatica,Metković,Ulica Sv. Ćirila i Metodija 10,rođ.7.4.1967.,OIB:
94460807926,Ž
5.FILKO VOLAREVIĆ,Hrvat,Metković,Mlinska 41,rođ.3.1.1968.,OIB:59517912284,M

Most nezavisnih lista – MOST
Nositelj liste: NIKO TALAJIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.NIKO TALAJIĆ,Hrvat,Metković,Nikole Tesle 40,rođ.28.5.1964.,OIB:00206959694,M
2.ANTE BATINOVIĆ,Hrvat,Metković,Ulica Eugena Kvaternika 6,rođ.17.4.1984.,OIB:
27025539882,M
3.VLATKA ŠPANJIĆ,Hrvatica,Metković,Mlinska ulica 68,rođ.25.8.1961.,OIB:
05781652737,Ž
4.ANA JADREŠKO,Hrvatica,Metković,Ulica kneza Trpimira 2,rođ.9.9.1975.,OIB:
02342284236,Ž
5.SLOBODAN MEDAK,Hrvat,Metković,Zagrebačka 112,rođ.24.1.1971.,OIB:
76561520992,M

ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA VID

Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
Nositelj liste: JOSIP VUČIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.JOSIP VUČIĆ,Hrvat,Vid,Ulica Gradina 19,rođ.25.2.1998.,OIB:69096142419,M
2.IVANA ILIĆ,Hrvatica,Vid,Ulica pristupak 21,rođ.6.7.1986.,OIB:83199938073,Ž
3.ANDRIJA ŠILJEG,Hrvat,Vid,Ulica Ante Taslaka 4,rođ.30.11.1997.,OIB:04574776010,M
4.DAMIR BRNAS,Hrvat,Vid,Ulica hrvatskih mučenika 9,rođ.1.9.1997.,OIB:76683611313,M
5.MIĆE SUTON,Hrvat,Vid,Ulica Put grada 5,rođ.3.4.1960.,OIB:34521071177,M

Hrvatska seljačka stranka – HSS
Nositelj liste: TOMA RAMIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.TOMA RAMIĆ,Hrvat,Vid,Ulica Ante Taslaka 55,rođ.11.2.1962.,OIB:59196344578,M
2.MIJO BUKOVAC,Hrvat,Vid,Naronski trg 4,rođ.19.5.1954.,OIB:31769344266,M
3.DAMIR SUTON,Hrvat,Vid,Ulica Ante Taslaka 31,rođ.29.7.1986.,OIB:75529623857,M
4.IRENA RAMIĆ,Hrvatica,Vid,Ulica školska 1,rođ.4.4.1970.,OIB:38677864185,Ž
5.IVICA BUKOVAC,Hrvat,Vid,Ulica Ante Taslaka 21,rođ.14.12.1973.,OIB:51995316016,M

Most nezavisnih lista – MOST
Nositelj liste: TEO ILIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.TEO ILIĆ,Hrvat,Vid,Ulica Tuzibelj 24,rođ.13.1.1988.,OIB:24247354757,M
2.ŽELJKO MARKOTA,Hrvat,Vid,Ulica pristupak 5,rođ.14.2.1978.,OIB:80130949970,M
3.MIRNA TASLAK,Hrvatica,Vid,Ulica Ledene Gospe 20,rođ.8.10.1993.,OIB:
12393995099,Ž
4.DANIJELA KEŠINA,Hrvatica,Vid,Ulica Ante Taslaka 59,rođ.22.4.1990.,OIB:
26641403737,Ž
5.NEDJELJKO RAMIĆ,Hrvat,Vid,Ulica dr. Franje Tuđmana 5,rođ.24.5.1970.,OIB:
09943400541,M

KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA PRUD

Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
Nositelj liste: ANTE MARUŠIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.ANTE MARUŠIĆ,Hrvat,Prud,Prud 189/1,rođ.16.4.1990.,OIB:97478307756,M
2.ANTE VOLAREVIĆ,Hrvat,Prud,Prud 6,rođ.13.2.1979.,OIB:05168785161,M
3.GORAN MARUŠIĆ,Hrvat,Prud,Prud 170,rođ.5.5.1994.,OIB:55969494464,M
4.MATIJA VOLAREVIĆ,Hrvatica,Prud,Prud 98,rođ.17.10.1963.,OIB:32608418396,Ž
5.DAVOR PETKOVIĆ,Hrvat,Prud,Prud 118,rođ.16.10.1968.,OIB:49502205657,M

Most nezavisnih lista – MOST
Nositelj liste: VEDRAN VOLAREVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.VEDRAN VOLAREVIĆ,Hrvat,Prud,Prud 24,rođ.30.7.1990.,OIB:97812890790,M
2.MARTIN MARUŠIĆ,Hrvat,Prud,Prud 130,rođ.27.11.1989.,OIB:81796584653,M
3.NIKOLA VULETIĆ,Hrvat,Prud,Prud 171,rođ.30.6.1990.,OIB.95187762831,M
4.IVANA VOLAREVIĆ,Hrvatica,Prud,Prud 47,rođ.27.11.1994.,OIB:81023885699,Ž
5.KATARINA TASLAK,Hrvatica,Prud,Prud 193,rođ.20.4.1984.,OIB:53481394234,Ž

KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA DUBRAVICA

Hrvatska seljačka stranka – HSS
Nositelj liste: JOSIP CVITIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.JOSIP CVITIĆ,Hrvat,Dubravica,Dubravica 27/1,rođ.13.3.1989.,OIB:31976968154,M
2.ANTE KLJUSURIĆ,Hrvat,Dubravica,Dubravica 12,rođ.19.12.1973.,OIB:46463132699,M
3.ŽELJKO MIJIĆ,Hrvat,Dubravica,Dubravica 15,rođ.26.4.1961.,OIB:70940495697,M
4.JURICA CVITIĆ,Hrvat,Dubravica,Dubravica 21,rođ.19.3.1988.,OIB:25642737380,M
5.NEDJELJKO OBŠIVAČ,Hrvat,Dubravica,Dubravica 10,rođ.8.4.1976.,OIB:
68413382318,M

KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA GLUŠCI

Hrvatska seljačka stranka – HSS
Nositelj liste: LUKA ARNAUT

Kandidatkinje/kandidati:
1.LUKA ARNAUT,Srbin,Glušci,Glušci 26,rođ.15.9.1961.,OIB:80540399624,M
2.RADOVAN VUKOVIĆ,Srbin,Glušci,Glušci 16,rođ.25.6.1988.,OIB:54108100394,M
3.PERO BOJBAŠA,Srbin,Glušci,Glušci 27,rođ.10.2.1974.,OIB:40035786146,M
4.MILAN BOJBAŠA,Srbin,Glušci,Glušci 13,rođ.17.7.1964.,OIB:34119203659,M
5.MILIVOJE VUKOVIĆ,Srbin,Glušci,Glušci 8,rođ.26.5.1952.,OIB:00001430450,M