Petak, 11 Lipanj 2021 18:58

OŠ Stjepana Radića: Dodjela priznanja učenicima i mentorima za uspjehe na natjecanjima u znanju, sportu i smotrama u šk. g. 2019./2020. i šk. g. 2020./2021.

Povodom Dana škole Stjepana Radića danas je ravnateljica Božena Nikoletić uz knjižnjičarku Ivanu Čarapinu uručila nagrade učenicima i mentorima za uspjehe na natjecanjima u znanju, sportu i smotrama u šk. g. 2019./2020. i šk. g. 2020./2021.

Dodjela priznanja učenicima i mentorima za uspjehe na natjecanjima u znanju, sportu i smotrama u šk. g. 2019./2020. 

šk. g. 2019./2020.

  • mjesto

3. mjesto na županijskom natjecanju u ŠAHU:

  • VALENTINA ŠUTALO, srednja škola
  • VICENCA LUČIN, 5. c
  • IVA NEDA BAKALAR, 6. d
  • ANJA ŽDERIĆ, 7. b

Mentori: Boris Brčić i Slavko Bakalar

________________________________________________________

3. mjesto na županijskom natjecanju iz GEOGRAFIJE

  • NADIA POKRAJAC, 8. b

Mentorica: Ana Kuran

________________________________________________________

 

3. mjesto na županijskom natjecanju iz MATEMATIKE

  • MIHAEL DODIG, 7. e

Mentorica: Marijana Odak Krstičević

________________________________________________________

 

  • mjesto

2. mjesto na županijskom natjecanju iz POVIJESTI

  • IVAN PAVAO VIDOVIĆ, 8.b

Mentor: Hrvoje Erceg

__________________________________________________

2. mjesto na županijskom natjecanju iz TEHNIČKE KULTURE

  • ANTUN VUGDELIJA, 7. a (kategorija GRADITELJSTVO)
  • PETAR POPOVIĆ, 8.c (kategorija OBRADA MATERIJALA)
  • TONI MILAN, SREDNJA ŠKOLA (kategorija ELEKTROTEHNIKA

Mentorica: Marina Nikolić

 

 

  • mjesto

 

1. mjesto na županijskom natjecanju iz MATEMATIKE

  • PETRA VLADIMIR, srednja škola

Mentorica: Marijana Odak Krstičević

 

  • FOTOGRAFIJA GODINE ŠK. 2019./2020.
  • Fotografija ŽABA, MAJA DRAGOBRATOVIĆ, 7.b

 

  • DRAŽAVNA NATJECANJA
  • mjesto na županijskom natjecanju u ŠAHU
  • ANTE FILIPOVIĆ (Zagreb)
  • mjesto na županijskom i 9. mjesto na državnom natjecanju u ŠAHU
  • MIHAEL BORNA BJELIŠ, 4. d
  • DOMINIK BLAZ BAKALAR, SREDNJA ŠKOLA
  • JAKOV ŠILJEG, 6. e
  • ANTE CRNJAC, 7. d

Mentori: Boris Brčić i Slavko Bakalar

 

*** učenik ANTE CRNJAC osvojio je i 3. mjesto na županijskom natjecanju iz INFORMATIKE (kategorija OSNOVE INFORMATIKE);

Mentor: Igor Tošić

________________________________________________________

1.mjesto na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju iz TEHNIČKE KULTURE (kategorija Modelarstvo uporabnih tvorevina)

  • KATJA JERKOVIĆ, 7.a

Mentorica: Marina Nikolić

1.mjesto na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju iz TEHNIČKE KULTURE (kategorija Strojarske konstrukcije)

  • KARLU PAVLOVIĆU, 8.c

Mentorica: Marina Nikolić

________________________________________________________

1.mjesto na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju iz TEHNIČKE KULTURE (kategorija Fotografija)

  • FRANI VUGDELIJI, 7.a

Mentorica: Marina Nikolić

________________________________________________________

2.mjesto na županjskom natjecanju iz MATEMATIKE i 1.mjesto na županijskom i 4. mjesto na državnom natjecanju iz GEOGRAFIJE

  • IVANO DRAGOBRATOVIĆ, 6.d

Mentorice: Jasna Brnas Katić i Sanda Blatančić

________________________________________________________

1.mjesto na županijskom i 3. mjesto na državnom natjecanju iz GEOGRAFIJE

  • TONI TOLJ, 7.d

Mentorica: Sanda Blatančić

________________________________________________________

Dodjela priznanja učenicima i mentorima za uspjehe na natjecanjima u znanju, sportu i smotrama u  šk. g. 2020./2021.

šk. g. 2020./2021.

  • 3. mjesto

3. mjesto na županijskom natjecanju iz GEOGRAFIJE :

  • DORA GALOV, 6. a

Mentorica: Marija Plećaš

________________________________________________________

3. mjesto na županijskom natjecanju iz POVIJESTI

  • ANTON RENDULIĆ, 8. b

Mentorica: Marija Buljubašić

________________________________________________________

 

3. mjesto na županijskom natjecanju iz NJEMAČKOG JEZIKA

  • GORAN MARTINOVIĆ, 8. b

Mentorica: Dajana Antunović

________________________________________________________

3. mjesto na županijskom natjecanju iz TEHNIČKE KULTURE (kategorija Fotografija)

  • LEONA MEDAK, 8. c

Mentorica: Marina Nikolić

________________________________________________________

 

 

  • 2. mjesto

2. mjesto na županijskom natjecanju iz MATEMATIKE

  • JOSIP JURIĆ, 5.a

Mentorica: Ana Jovanović

__________________________________________________

2. mjesto na županijskom natjecanju iz GEOGRAFIJE :

  • ANA POPOVIĆ, 8. c

Mentorica: Sanda Blatančić

________________________________________________________

 

 

  • SMOTRA LIDRANO
  • KRISTINA ŠUTALO, 8.c predložena na državnu smotru u kategoriji Literarni izraz)

Mentorica: Iva Stojić Dominiković

_______________________________________________________

 

  • FOTOGRAFIJA GODINE ŠK. 2020./2021.
  • Fotografija KRIŽI, LUCIJA ROMIĆ, 5.b

___________________________________________________________________________

  • DRAŽAVNA NATJECANJA

2.mjesto na županjskom natjecanju iz TEHNIČKE KULTURE (kategorija Fotografija)  i 1.mjesto na županijskom i uspješno sudjelovanje na državnom natjecanju iz POVIJESTI

  • NIKA KOZINA, 7.b

Mentorice: Marina Nikolić i Marija Buljubašić

________________________________________________________________

2.mjesto na županjskom natjecanju iz MATEMATIKE i 1.mjesto na županijskom i uspješno sudjelovanje na državnom natjecanju iz GEOGRAFIJE

  • IVANO DRAGOBRATOVIĆ, 6.d

Mentorice: Marijana Ilić i Sanda Blatančić ________________________________________________________

1.mjesto na županijskom i 1. mjesto na državnom natjecanju iz TEHNIČKE KULTURE (kategorija Modelarstvo uporabnih tvorevina)

  • KATJA JERKOVIĆ, 7.a

Mentorica: Marina Nikolić

________________________________________________________

1.mjesto na županijskom i 1. mjesto na državnom natjecanju iz GEOGRAFIJE

  • TONI TOLJ, 7.d

Mentorica: Sanda Blatančić 

Koristimo kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo i potpunu funkcionalnost internet stranice i servisa. Uvijeti korištenja