WhatsApp Image 2021 03 05 at 13.09.53

Subota, 27 Ožujak 2021 20:59

RK Metković Mehanika na gostovanju u Karlovcu izgubila 27:31

U večerašnjem ogledu u Karlovcu rukometaši RK Metković-Mehanike odigrali su utakmicu 17. kola 1. HRL- Jug završivši rezultatom 27:31. Nakon utakmice trener Romić je izjavio:
Nervozan ulazak u utakmicu zbog tehničkih pogrešaka i promašenim sedmercem protivniku je omogućio u 4. minuti rezultat od 3:0. Nakon toga podižemo čvrstoću u obrani i dolazimo do izjednačenja u 15. minuti susreta. Do pred kraj poluvremena igra se gol za gol, ali opet zbog spomenutih tehničkih pogrešaka dajemo mogućnost protivniku koji na kraju ide na poluvrijeme sa 3 pogotka razlike. Drugi dio utakmice konstantno pokušavamo stići domaćine, ali opet zbog tehničkih grešaka nismo uspjeli ostvariti bolji rezultat. Čestitke protivniku na zasluženoj pobjedi!”
Pred rukometašima je kraća stanka nakon čega 10. travnja na domaćem terenu dočekuju ekipu Rukometnog kluba Hrvatski Dragovoljac.