Srijeda, 25 Studeni 2020 09:29

Ženski nogomet: Na proljeće krenuti liga početnica Dalmacije pod okriljem HNS

Jučerašnjim plenumom klubova održanom u splitskom hotelu Zagreb ženski nogomet u Dalmaciji otišao je još korak naprijed. Jednoglasno je dogovoreno da će na proljeće krenuti liga početnica Dalmacije pod okriljem HNS. U ligi se natječe 8 klubova, iz naše županije ŽNK Neretva i ŽNK Ombla, a uz stare sportske rivale ŽNK Marjan, ŽNK Donat, ŽNK Split, u ligi su i novi klubovi u ženskom nogometu HNK Zadar, Croatia iz Stankovaca i Gošk iz Kaštel Gomilice.
Igrat će se turnirski, u četri grada iz četri županije, u Splitu, Šibeniku, Metkoviću i Zadru, a pravo nastupa imaju djevojčice 2008 i mladje
ŽNK Neretva tako kreće u natjecanje sa četvrtom kategorijiom, trećom u mlađima uzrastima gdje je cilj da svaka djevojčica dobije priliku igrat.U posljednjih mjesec dana našem klubu pristupilo je 20 novih djevojčica zahvaljujući suradnji sa Jadran Lp, Inter Campus Dubrave, Gusar Komin, Nk Neretvanac, a bit će dogovorena suradnja sa ostalim klubovima poštujući epidemiološke mjere
Pozivamo sve djevojčice koje žele trenirat i igrat nogomet da postanu dio Neretvine obitelji.

ŽNK Neretva

Koristimo kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo i potpunu funkcionalnost internet stranice i servisa. Uvijeti korištenja