Subota, 10 Listopad 2020 20:51

Velika pobjeda RK Metković Mehanike 31:25, Josip Bezer 8 puta zatresao mrežu MRK Kozale

RK Metković Mehanika večeras je na domaćem terenu rezultatom 31:25 pobijedila MRK Kozalu. Uz odličnu podršku s tribina mogla se osjetiti pobijednička atmosfera  na parketu kroz čitavu utakmicu. Iako su na  početku gosti  poveli zgoditkom Njegovana u 1.03 minuti,  večeras raspoloženi Josip Bezer izjednačava na 1:1 u 1.33 minuti. Izmjenom golova s jedne i druge strane na poluvrijeme  se otišlo s jednim golom prednosti za goste (14:15).  Na početku drugog poluvremena Josip Bezer izjednačava na 15:15  . RK Metković Mehanika je lakše pronalazila put do mreže. S još više energije na kraju pobjeđuje  s rezultatom od 31:25. Odlična utakmica za domaće rukometaše, a posebne pohvale Josipu Bezeru za postignutih 8 golova. Sljedeću utakmicu RK Metković Mehanika igra ponovno na domaćem terenu 17. listopada protiv Ribole iz Kaštela.