Nedjelja, 02 Kolovoz 2020 11:54

ŽNK Neretva sa 6:0 pobijedila gošće iz Lepoglave

Nogometašice Neretve jučer su iza Vage ugostile ekipu Lepoglave. Od prve minute igralo se samo na gol gostujućih. U jedanaestoj minuti odlična Ana Mandić prihvaća loptu u šesnaetercu gošći i postiže gol za 1:0.Na 2:0 u 23 minuti u svom stilu gol postiže Nina Mijoč. drugom poluvremenu Neretvine igračice dodaju gas pa Laura Sušak u pedesetoj minuti pogadja za 3:0.
Igrala se pedesetdeveta minuta kad je  najbolja igračica na terenu Ana Mandić poslala i četvrtu loptu iza leđa vrlo dobre Sanje Šoltić. U osamdesetprvoj minuti u strijelce se upisuje i Manuela Dedaj, a točku na i stavlja Lucija Borovac u osamdestepetoj minuti. Po užasno sparnom i vrućem vremenu bez gledatelja utakmicu je sudila Jelena Pejković.