Utorak, 30 Lipanj 2020 08:10

VK Neretvanski gusar- 1. Mini kup VSD-a i Prvenstvo osnovnih škola

VK Neretvanski gusar- 1. Mini kup VSD-a i Prvenstvo osnovnih škola FOTO: VK Neretvanski gusar

Nakon nekoliko mjeseci pauze zbog pandemije koronavirusa na regatnoj stazi splitskog Spinuta u subotu, 27. lipnja 2020., održan je 1. Mini kup VSD-a i Prvenstvo osnovnih škola. Naši veslači osvojili su ukupno 6 zlatnih, 1 srebrenu i 1 brončanu medalju i to:
– četverac na pariće – kadeti KMA u sastavu: Ivan Obrvan, Antun Rendulić, Gabrijel Gluščević i Martino Babić – 2. mjesto;
dvojac na pariće – kadeti KMA: Nikola Mijić i Toni Milan osvojili su 1. mjesto;
– dvojac na pariće – kadeti KMA: Gabrijel Glušćević i Antun Rendulić osvojili su 3. mjesto;
– dvojac na pariće – kadetkinje KŽB: Maris Gluščević i Reina Bebić osvojile su 1. mjesto;
– skif – kadeti KMB: Roko Mijić ovojio je 1. mjesto;
– dvojac na pariće – kadeti KMB: Matej i Gabrijel Šiljeg osvojili su 1. mjesto;
– skif – kadeti KMA: Toni Milan je osvojio 1. mjesto;
– skif – katedi KMA: Nikola Mijić je osvojio 1. mjesto.

Ovim rezultatima osvojen je pehar za ukupnog pobjednika u kategoriji kadeta B. Također, osvojeni su i pehari za pobjednika za 6. i 7. razred osnovnih škola.

Koristimo kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo i potpunu funkcionalnost internet stranice i servisa. Uvijeti korištenja