Sirica

Ponedjeljak, 09 Prosinac 2019 23:00

Nogometašice Neretve vratile su se sa turnira u Pljevlju gdje su predstavljale naš grad i republiku Hrvatsku

Nogometašice Neretve vratile su se sa turnira u Pljevlju gdje su predstavljale naš grad i republiku Hrvatsku.Prvi dan započele su odlično, pobijedivši kasnijeg polufinalistu turnira ekipu Lokomotive, u drugoj utakmici borbena ekipa Brotnja bila je šlag na kraju dana za prvo mjesto u skupini i plasman u četvrtfinale među osam najboljih. Na putu prema polufinalu cure trenera Markota zaustavila je odlična ekipa Crvene Zvezde koja je u finalu izgubila od Zemuna. Nogometašice Neretve u Pljevlju su po 6 put dočekane i ispraćeni kao pravi sportski prijatelji. Igračice i stručni stožer zahvaljuju domaćinu. ŽFK Breznica i gospodinu Zoranu Vukoviću na gostoprimstvu. Veliko hvala i svim donatorima koji su omogućili curama odlazak u Pljevlju.

ŽNK Neretva

Koristimo kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo i potpunu funkcionalnost internet stranice i servisa. -