Ponedjeljak, 25 Studeni 2019 10:19

Odlični rezultati Rukometne akademije Jerkovac u Dubrovniku

Jučer je na stadionu Lapad u organizaciji atletskog kluba Dubrovnik održano Otvoreno prvenstvo Dubrovnika u atletici. Na natjecanju su nastupili klubovi iz Hrvatske, Crne Gore i Bosne i Hercegovine. Nastupilo je 300 natjecatelja. Među atletskim klubovima nastupila su i djeca Rukometne akademije Jerkovac. U kategoriji kadetkinja u utrci na 600 metara Lukrecija Krstičević osvojila je odlično 2.mjesto.
U kategoriji mlađih kadetkinja u utrci na 300 metara Sara Šiljeg osvojila je odlično 5. mjesto, a njena sestra Karla 7. mjesto.
Na utrci 300 metara mlađih kadeta nastupio je i Darijo Tošić te osvojio odlično 2.mjesto.
Nastupili su i na utrci 60 metara te u kategoriji kadetkinja Lukrecija Krstičević osvojila je 6. mjesto, u kategoriji mlađih kadeta Darijo Tošić 8. mjesto, u kategoriji mlađih kadetkinja Karla Šiljeg je osvojila 13. mjesto i Sara Šiljeg 20.mjesto. Velike čestitke Lukreciji, Sari, Karli, Dariju i trenerici Martini Nikolić.