Ponedjeljak, 05 Studeni 2018 13:11

Na međunarodnom turniru Dalmacija Open u Splitu održanog 4. studenoga 2018. Karate klub Knez Domagoj Metković osvojio je 3 zlatne, 6 srebrne i 10 brončanih medalja

Na međunarodnom turniru Dalmacija Open u Splitu održanog 4. studenoga 2018. Karate klub Knez Domagoj Metković osvojio je 3 zlatne, 6 srebrenih i 10 brončanih medalja.

Zlato u borbama osvojila je: Jelena Lazarević
Zlato u katama osvojili su: Ivana Ilić, te kata tim ( Ana Bebić, Ivana Ilić, Mihaela Marević )
Srebro u borbama osvojili su: Bruno Nižić, Lucija Plećaš, Eva Volarević te Petra Kljusurić.
Srebro u katama osvojili su: Gabrijel Bebić i Petra Ivanković.
Bronce u borbama osvojili su: Jure Ilić i Hanna Volarević.
Bronce u katama osvojili su: Marko Ilić, Leon Bebić, Stipan Plećaš, Petar Ilić, Karmen Kraljević i najmlađa natjecateljica našeg kluba Gabrijela Bebić.
Pošto se u sklopu turnira održavalo i službeno Prvenstvo Dalmacije naših je troje natjecatelja koji su u finalnim borbama izgubili od natjecatelja iz BiH na turniru,zauzimaju prvo mjesto prvenstva Dalmacije. A to su: Bruno Nižić, Lucija Plećaš i Petra Kljusurić.
Tako na službenom prvenstvu Dalmacije karate Klub Knez Domagoj ima 6 prvaka Dalmacije, 3 viceprvaka i 6 trećih mjesta.