Hučer su na trening ŽNK Neretve došle  nove članice, koje su rezultat suradnje s Nk Dubrave-Inter campus predvodjene supertalentiramom desetogodišnjom Petrom Šutalo koja nogomet trenira od svoje 3 godine Djevojčicama su zaželjeli dobrodošlicu u klub.  Suradnju sa svim klubovima iz doline Neretve i Hercegovine će se nastaviti. ŽNK Neretva MetkovicNET
Jučer su se u 14 sati na igralištu Iza Vage u 4. kolu 1. HNLŽ sastale domaća ŽNK Neretva  i gošće iz Osjeka. Neretva je očekivano izgubila od gošči koje su okusnica Hrvatske nogometne reprezentacije. Po pet golova naše nogometašice dobile su po poluvremenu.  Najefikasnija je bila Izabela Loja s čak četiri pogotka u mreži domaćih igračica (8′, 40′, 49′ i 72′). Antonija Blažević (11′ i 48′) i Lorena Balić (22′ i 84′) su postigle po dva pogotka, a još su se u stijelkinje upisale Marta Mikinac (39′) i Kristina Nevrkla (67′). U 5. kolu ŽNK Neretva će igrati s ŽNK Agram u Zagrebu 25. listopada. MetovicNET
Drugog dana prvnsta Hrvatske u karateu Karate klub Metković ponovno je bio trofejan. Pogledajte rezultate: EMA GALOVviceprvakinja HrvatakeKATJA JERKOVIĆ,viceprvakinja HrvatskeDUJE MIHALJEVIĆviceprvak HrvatskeBrončani suANJA POKRAJACDUJE ŽDERIĆ JOSIP ĆERLEK  Čestitamo na osvojenim medaljama. MetkovicNET
Danas u nedjelju u 14 sati na igralištu Iza Vage ŽNK Neretva sastaje se s ŽNK Osijekom. Dođite i podržite naše prvoligašice protiv jake ekipe iz Osijeka.  Ante Boras najavljuje utakmicu ŽNK Neretve protiv ŽNK Osijeka koja se igra 18. listopada na igralištu Iza Vage s početkom u 14 sati !Objavljuje MetkovicNET u Petak, 16. listopada 2020.
Večeras se na domaćem terenu RK Metković Mehanika sastala s Ribolom iz Kaštela. Gosti iz Kaštela vodili su veći dio utakmice. U drugom poluvremenu  Mehanika je posložila redove. U 45 -toj minuti igre domaći su vodili četiri razlike, međutim gosti su brzo izjednačili. U posljednim trenutcima utakmice Čavar trese mrežu gostiju za 21:20 . Velika pobjeda domaćeg kluba. I večeras je bila odlična podrška publike. Čestitamo našim rukometašima na velikoj pobijedi!!!
KK Metković danas  nastupio  na Prvenstvu Hrvatske za mlađe uzraste u Rijeci. Prvi dan natjecanja nastupili smo s jednim natjecateljem Dujom Žderićem koji je u kategoriji 2009 godište - 50 kg prošao prvo kolo, drugo izgubio na izjašnjavanje sudaca kod nerješenog rezultata od finaliste i u repasažu, pobjedom 2:0 osvaja brončanu medalju. MetkovicNET
Danas je s početkom u 17 sati u prostorijama kluba održana tiskovna konferencija RK Metković Mehanike. Tiskovnu konferenciju je po prvi put vodila nova glasnogovornica kluba, Marija Bošnjak. Uz Mariju Bošnjak predstavljen je novi trener Rukometne škole, Nikica Lovrić. O sljedećoj utakmici protiv Ribole govorio je trener Filip Romić, a gledatelje je pozvao vratar Željko Kozina. U nastavku pogledajte tiskovnu konferenciju u cijelosti:   Tiskovna konferencija RK Metković Mehanike, 16. listopada 2020. Objavljuje MetkovicNET u Petak, 16. listopada 2020.
Izbornik hrvatske muške seniorske reprezentacije Lino Červar, u srijedu, 14. listopada 2020. godine, objavio je popis igrača na koje računa za dva susreta EHF EURO Cupa sa Slovačkom (04. studenog) i Mađarskom (07. studenog). Utakmice se igraju u Bratislavi i Osijeku. Nova imena na tom popisu su Ivan Čupić, koji se u reprezentaciju vraća nakon nešto više od dvije i pol godine, odnosno Europskog prvenstva 2018. godine koje je održano u Hrvatskoj. Zatim, Manuel Štrlek koji je propustio Europsko prvenstvo početkom ove godine, ali i Šime Ivić koji je već bio na nekoliko širih popisa i okupljanja, i sada će dobiti novu priliku. Na online konferenciji za medije, koja je organizirana u Trofejnoj dvorani Hrvatskog rukometnog saveza, dakle bez neposrednog prisustva novinara, uz želju za odgovornim…